Tanışalım!

Akdeniz yeni incisi Tisan'dan sizlere güneş kadar sıcak, bir kuşun kanat çırpması kadar coşkulu, bir çoçuğun gülümsemesi kadar içten bir merhaba ile karşılıyoruz.

Mutluluğun tatilden geçtiğini çok iyi biliyor, deniz kum, doğa ve güneşin yanında mutlu tatil anılarınızı unutulmaz kılmak için sabırsızlanıyoruz.

Çünkü Seviyoruz... Doğanın her köşesini, denizin mavisini, çiçeklerin renklerini, el ele tutuşmayı, karşılıklı gülümsemeyi, eğlenmeyi ve eğlendirmeyi...

En çokta SİZLERİ seviyoruz.

Çünkü Tisan Göksu Apartta her dakikayı sizlerle özel kılıyor, evizin konforunda tatil ayrıcalığını yaşamanızın mutluluğunu hissediyoruz.

2001 yılından itibaren turizm sektörünün içinde adım adım, memnun etmeye dayalı çalışma anlayışımızla, GÖKSU apart olarak en keyifli tatil deneyiminizi yaşamanız için yanınızdayız.

Kendinizi güvende hissetmeniz bizim için önemli. Göksu ailesi olarak öncelikle sizlere Tisan Yarım adasındaki evinizin kapılarını açıyoruz. Kendi evinizdeki konforu güveni ve titizliği dairelerimizde fazlasıyla hissedeceğinizin ve ailenizle huzurlu bir tatilin sizi beklediğinin garantisini veriyoruz.

Mutlu olmalısınız.

Gelen Konuklarımızı, rengarenk çiçeklerin kokusu, meyve ve zeytin ağaçlarının görkemiyle süslediğimiz bahçelerimiz de, doğal yaşamın özlemini giderecekleri bir sevgiyle selamlıyoruz.

Tesisimiz, Akdeniz'in mavisine, yeşilin ve kahverenginin muhteşem dansına, gökyüzünde doğudan açılan pencerenin kızıla boyanmış gün batımına manzaralı, 5 blok, 27 daire, ….yatak kapasitesi ile Tisan yarım adasının en tecrübeli ve güvenilir İsmi olarak sizlere hizmet vermeye, 4 mevsim, 12 ay, 365 gün, 6 saat hazır bekliyor.

Tisan Göksu Apart olarak yeni misafirlerimiz ile tanışmak için sabırsızlanıyoruz...

Sevgilerimizle...

Call Now Button
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
WhatsApp chat